See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zasadniczego sprzętu sieciowego II
Beschreibung: Dostawa zasadniczego sprzętu sieciowego II
Interne Kennung: 2814.36.2026.IR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Część I - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów oraz elementów routerów niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Beschreibung: Dostawa urządzeń sieciowych – routerów oraz elementów routerów niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Interne Kennung: Część I - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów oraz elementów routerów niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp
Los: LOT-0009
Titel: Część II - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów przemysłowych oraz elementów routerów przemysłowych niezbędnych do budowy mobilnych węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem oraz gwarancją
Beschreibung: Dostawa urządzeń sieciowych – routerów przemysłowych oraz elementów routerów przemysłowych niezbędnych do budowy mobilnych węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem oraz gwarancją
Interne Kennung: Część II - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów przemysłowych oraz elementów routerów przemysłowych niezbędnych do budowy mobilnych węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem oraz gwarancją
Los: LOT-0010
Titel: Część III - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów wirtualnych
Beschreibung: Dostawa urządzeń sieciowych – routerów wirtualnych
Interne Kennung: Część III - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów wirtualnych
Los: LOT-0011
Titel: Część IV - Dostawa urządzeń sieciowych - przełączników sieciowych, elementów przełączników niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Beschreibung: Dostawa urządzeń sieciowych - przełączników sieciowych, elementów przełączników niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Interne Kennung: Część IV - Dostawa urządzeń sieciowych - przełączników sieciowych, elementów przełączników niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Los: LOT-0012
Titel: Część V - Dostawa urządzeń sieciowych - przełączników sieciowych, elementów przełączników niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Interne Kennung: Część V - Dostawa urządzeń sieciowych - przełączników sieciowych, elementów przełączników niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Los: LOT-0013
Titel: Część VI - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów i przełączników sieciowych, elementów routerów i przełączników niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych (PMN) wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Beschreibung: Dostawa urządzeń sieciowych – routerów i przełączników sieciowych, elementów routerów i przełączników niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych (PMN) wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Interne Kennung: Część VI - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów i przełączników sieciowych, elementów routerów i przełączników niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych (PMN) wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Los: LOT-0014
Titel: Część VII - Dostawa urządzeń sieciowych - serwerów czasu, elementów serwerów wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Beschreibung: Dostawa urządzeń sieciowych - serwerów czasu, elementów serwerów wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Interne Kennung: Część VII - Dostawa urządzeń sieciowych - serwerów czasu, elementów serwerów wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Los: LOT-0015
Titel: Część VIII - Dostawa oprogramowania/ odnowienie subskrypcji - niezbędnego do zabezpieczenia funkcjonowania OPD RON
Beschreibung: Dostawa oprogramowania/ odnowienie subskrypcji - niezbędnego do zabezpieczenia funkcjonowania OPD RON
Interne Kennung: Część VIII - Dostawa oprogramowania/ odnowienie subskrypcji - niezbędnego do zabezpieczenia funkcjonowania OPD RON