See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ Dostawy sprzętu jednorazowego na potrzeby Klinik/ Oddziałów Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251”
Beschreibung: „ Dostawy sprzętu jednorazowego na potrzeby Klinik/ Oddziałów Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251” Opis zgodnie z Formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: ZP/93/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: PATYCZKI DO WYPALANIA Z AZOTANEM SREBRA DO CHEMICZNEJ KAUTERYZACJI ZA POMOCĄ UMIESZCZONEJ NA GŁÓWCE MIESZANKI AZOTANU SREBRA I AZOTANU POTASU (STĘŻENIE AZOTANU SREBRA 50%). WYRÓB MEDYCZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, WERSJA SZTYWNA.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 12. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp informuje, iż korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością zakupu dodatkowych produktów wynikających z braku możliwości przewidzenia liczby hospitalizowanych pacjentów, schematu leczenia poszczególnych pacjentów, itp. Zamawiający może z opisanego w zaproszeniu prawa opcji skorzystać w całości lub w części tj. zamówienie o dodatkowe max. 80% ilości produktów (wielkości świadczenia) przedstawionych w zaproszeniu. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. Zamawiający zastrzega, że ilość „80”% tj. ….. opakowań” przewidziana w ramach prawa opcji jest wielkością maksymalną, a ilości te mogą ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy; Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego liczbę x (nazwa asortymentu) w ramach przedmiotowego uprawnienia Zamawiającego, Termin realizacji jednostkowego zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż dla zamówienia podstawowego liczonego od dnia przesłania zawiadomienia do Wykonawcy, Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy, Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w okresie do 18 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: JEDNOCZĘŚCIOWY SMOCZEK PEŁNOSILIKONOWY, PRZEZNACZONY DO KOMPENSOWANIA SŁABOŚCI SSANIA I POŁYKANIA U WCZEŚNIAKÓW. MOŻLIWE DOSTOSOWANIE KSZTAŁTU PRZEZ PRZYCIĘCIE. ORTODONTYCZNY, SYMETRYCZNY KSZTAŁT SMOCZKA. ELASTYCZNA I NISKOPROFILOWA OSŁONA. MOŻLIWOŚĆ STERYLIZACJI (DO 20 RAZY). WYRÓB MEDYCZNY POZBAWIONY BPA/BPS.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: ASORTYMENT DO WIDEOLARYNGOSKOPU ENMIND VL-5. ZAMAWIAJĄCY WYMAGA KOMPATYBILNOŚCI POTWIERDZONEJ PRZEZ PRODUCENTA WIDEOLARYNGOSKOPU W CELU ZACHOWANIA WARUNKÓW GWARANCYJNYCH
Interne Kennung: 3