615066-2026 - Wettbewerb
Polen – Mineralwasser – Dostawa źródlanej wody niegazowanej w galonach o pojemności 18,90L,kubków biodegradowalnych jednorazowego użytku (nie podlegających dyrektywie SUP) wraz z użyczeniem przez okres trwania umowy urządzeń grzewczo - chłodzących.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa źródlanej wody niegazowanej w galonach o pojemności 18,90L,kubków biodegradowalnych jednorazowego użytku (nie podlegających dyrektywie SUP) wraz z użyczeniem przez okres trwania umowy urządzeń grzewczo - chłodzących.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2 do SWZ.
Interne KennungPN-133/26/SW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222120 Einwegtassen, 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa źródlanej wody niegazowanej w galonach o pojemności 18,90L,kubków biodegradowalnych jednorazowego użytku (nie podlegających dyrektywie SUP) wraz z użyczeniem przez okres trwania umowy urządzeń grzewczo - chłodzących
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.