615070-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Audiovisuelle Geräte – DEK-1567 Audiovizuális és közvetítő rendsz. besz.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DEK-1567 Audiovizuális és közvetítő rendsz. besz.
Beschreibung: DEK-1567 DE Műszaki Kar, Járműlabor épületeibe 1 db hibrid oktatásra is alkalmas komplex oktatást segítő AV rendszer beszerzése adásvételi szerződés keretében.
Interne Kennung: EKR001915042025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: DEK-1567 DE Műszaki Kar, Járműlabor épületeibe 1 db hibrid oktatásra is alkalmas komplex oktatást segítő AV rendszer beszerzése adásvételi szerződés keretében az alábbiak szerint: Debreceni Egyetem Műszaki Kar részére: - (-)1.1.4 helyiségben 18 db optikai extender vevőegység, 8db optikai extender jeladó, 1db AV hálózati eszköz és 2db 230V szünetmentes tápegység; - AULA helyszínen 1db legalább 7x4m méretű dvLED megjelenítő és 1db hangrendszer; - 0.3.1 és 0.3.2 helyiségek oktatást támogató AV/ICT rendszerei és infokommunikációs eszközök; - 1.4.1-3. helyiségek oktatást támogató AV/ICT rendszerei; - 2.3.1-2. és 2.3.5-9. helyiségek oktatást támogató AV/ICT rendszerei; - 4. emeleti nagyelőadó és oktatótermek oktatást támogató AV/ICT rendszerei és infokommunikációs eszközök; Debreceni Egyetem Járműlabor részére: - F.01 Lounge helyszínen audiovizuális eszközök; - F.02-05. helyszínek oktatást támogató AV/ICT rendszerei és infokommunikációs eszközök; - F.13-15-17. helyiségek oktatást támogató AV/ICT rendszerei és infokommunikációs eszközök; F.14. helyiségben 12db optikai extender vevőegység, 8db optikai extender jeladó és 1db AV hálózati eszköz; A Debreceni Egyetem Műszaki Kar és Járműlabor közösségi információs (DS) rendszere együttesen: - 8db megjelenítő legalább 65" (165cm) képátlóval és 2db megjelenítő legalább 98" (248cm) képátlóval. (...) A beszerzésre kerülő további árukat és további műszaki követelményeket a műszaki leírások tartalmazzák. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - a szakmai ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése. A közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 11.§ (2) bekezdésében foglaltak alapján a jótállás a teljesítéstől számított 3 év teljes körű jótállás.
Interne Kennung: EKR001915042025/1