615078-2026 - Ergebnis
Ungarn – Reparatur und Wartung von Lokomotivbremsen und -bremsteilen – 81.2K fékhengerek felújítása, javítása
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 81.2K fékhengerek felújítása, javítása
Beschreibung: 81.2K típusú metrókocsik fékhengereinek felújítása, szükség szerinti javítása, vállalkozási keretszerződés keretében. Teljes mennyiség (tervezetten): 820 db és 1.000 óra/24 hónap A részletezést a közbeszerzési dokumentumok részét képező közbeszerzési útmutató (a továbbiakban: Útmutató) 1. számú melléklete („Ajánlati árak táblázata”, a továbbiakban Ártáblázat) és a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás (a továbbiakban: Műszaki leírás) tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 274591-2026
Interne Kennung: EKR000738242026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50221400 Reparatur und Wartung von Lokomotivbremsen und -bremsteilen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 81.2K típusú metrókocsik fékhengereinek felújítása, szükség szerinti javítása, vállalkozási keretszerződés keretében. Teljes mennyiség (tervezetten): 820 db és 1.000 óra/24 hónap A részletezést az Ártáblázat és a Műszaki leírás tartalmazza. Az Ártáblázatban megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján 12 hónapra kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati mennyiségek. A tapasztalati mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, az általános forgalmi adó nélküli ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében beszerzett mennyiségek ezen tapasztalati adatoktól eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő szerződés mellékletében csak az egységárak kerülnek feltüntetésre. Ajánlatkérő a keretszerződésben rögzítésre kerülő keretösszeg 70%-a összértékű megrendelés kiadására kötelezettséget vállal. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. Ajánlattevőnek ajánlatában cégszerűen aláírtan nyilatkoznia kell, hogy: • az Ajánlatkérő által kért ütemezésben és megrendelések szerinti mennyiségben vállalja a teljesítést; • rendelkezik az eljárás tárgyát képező fékhengerek szakszerű felújításához/javításához szükséges technológiával, a feladatok elvégzéséhez szükséges eszközökkel, célgépekkel, szerelési anyagokkal és szakemberekkel, továbbá kijelenti, hogy a Műszaki leírás 5. pontjában meghatározott követelményeknek megfelel, és vállalja, hogy kétség esetén Ajánlatkérő ezirányú kérdése esetén a megfelelés igazolása érdekében további dokumentumokat bocsát rendelkezésre; • az általa vállalt teljesítési határidőről (legfeljebb 30 naptári nap); • a felújított alkatrészekre a beépítéstől számított 18 hónap teljes körű jótállást vállal azzal, hogy a jótállás legkésőbb az alkatrész átvételétől (Szállítólevél kiállításától) számított 21 hónap elteltével megszűnik, és hogy a jótállási határidő alatt történő meghibásodás esetén vállalja a meghibásodásból eredő károk megtérítését; • kötelezettséget vállal arra, hogy a jótállási kötelezettség keretében felmerült hiba esetén legfeljebb 3 munkanapon belül megkezdi a jótállási kötelezettsége teljesítését, azaz garanciális hibaszemlét tart, illetve a lehető leghamarabb elvégzi a hiba kijavítását; • tudomásul veszi, hogy nyertessége esetén az alkatrészeket Műbizonylattal és mérési jegyzőkönyvekkel kell ellátnia, a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet és Műszaki leírás szerint; • a felújítandó/javítandó alkatrészek teljesítés helyéről történő elszállítását, valamint a felújított/javított alkatrészek visszaszállítását – elfogadott jótállás esetén is – vállalja, amelyért külön díjazást nem számol fel, kivéve a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet 1.4. pont első bekezdésében foglalt esetben; • az Ajánlatkérő részére lehetőséget biztosít a szerződéses időszakban a felújítás-, javításközi ellenőrzésre, melyhez minden eszközt és feltételt biztosít; • tudomásul veszi, hogy - Ajánlatkérő a megrendeléseket kizárólag e-mailen küldi, melynek érdekében nyertessége esetén biztosítja, hogy a megrendeléseket egyetlen e-mail címen fogadja, - a megrendelés nyertes ajánlattevővel történő közlése napja a megrendelés Ajánlatkérő által, ezen email címre történő kiküldés napja, valamint a nyertes ajánlattevő köteles biztosítani, hogy a megrendelés fogadása az általa meghatározott email címen az ajánlatkérő általi kiküldés napján megtörténjen; • a nemzeti vagyonról szóló 2011. évi CXCVI. törvény 3. § (1) bekezdésben foglaltak szerinti átlátható szervezetnek minősül, vállalja, hogy ajánlatkérő felhívására ezt igazolja, az átláthatóságot az eljárás eredményeként megkötött szerződés fennállása alatt folyamatosan biztosítja, változás esetén ajánlatkérőt a változásról írásban haladéktalanul értesíti, továbbá tudomásul veszi, hogy ezen kötelezettségek megszegése esetén ajánlatkérő jogosult a szerződést azonnali hatállyal felmondani valamint, hogy a valótlan tartalmú nyilatkozat alapján kötött szerződés semmis; • az Ajánlatkérő honlapján található személyes adatkezeléssel kapcsolatos tájékoztatóban foglaltakat (https://www.bkv.hu/hu/content/adatvedelmi_tajekoztatas_besz) megismerte és azt a szerződés megkötése és teljesítése során eljáró munkavállalóival, illetve az érdek- és tevékenységi körében azzal kapcsolatban eljáró egyéb személyekkel is ismertette; • az Ajánlatkérőnek nyújtott szolgáltatások kapcsán adatfeldolgozónak minősül-e. A nyilatkozat az Útmutatóban szereplő formanyomtatvány kitöltésével is teljesíthető. Ajánlattevőnek ajánlatában nyilatkoznia kell, hogy ajánlata tekintetében fennáll-e az ukrajnai helyzetet destabilizáló orosz intézkedések miatt hozott korlátozó intézkedésekről szóló, 2014. július 31-i 833/2014/EU tanácsi rendelet 5k. cikk (1) bekezdésében meghatározott, a közbeszerzési szerződés odaítélésére vonatkozó tilalom. Amennyiben a tilalom nem áll fenn Ajánlattevőnek EKR űrlap benyújtásával kell nyilatkoznia. A tilalom fennállása vagy részleges fennállása esetén ajánlattevőnek az Útmutatóban szereplő formanyomtatvány kitöltésével kell nyilatkoznia.
Interne Kennung: EKR000738242026/1