615100-2026 - Ergebnis
Slowenien – Möbel – Dinamični nabavni sistem za dobavo in montažo pohištvene opreme za pisarne in učilnice na UL FMF
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dinamični nabavni sistem za dobavo in montažo pohištvene opreme za pisarne in učilnice na UL FMF
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava, dostava in montaža pohištvene opreme za pisarne in učilnice (mize, predalniki, omare, predavalniške mize in klopi, katedri, poličniki, oblazinjeno pohištvo, stoli, table). Montaža pohištvene opreme zajema vse morebitne prilagoditve pohištvene opreme in izvedbo instalacijskih razvodov za predvidene medije. Javno naročilo je razdeljeno na 4 kategorije, in sicer: Kategorija 1. LESENO POHIŠTVO IN OPREMA: pisarniška miza, pisarniška dvižna miza, prostostoječa miza, fiksirana miza, premični predalnik, omara v pisarni, garderobni pano, klop, sistem predavalniških miz in klopi, kader, poličnik, oglasna deska Kategorija 2. OBLAZINJENO POHIŠTVO: fotelj enosed, fotelj dvosed Kategorija 3. STOLI: pisarniški ergonomski stol, konferenčni stol, drugi stoli Kategorija 4. TABLE: bele magnetne table
Interne Kennung: JN-67245
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Kategorija 4. TABLE
Beschreibung: Naročilo 1 - bele magnetne table
Interne Kennung: 529662