2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług leśnych na terenie
Beschreibung: przedmiotem zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 12345-2025
Interne Kennung: SA.270.....
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: w dniu opublikowano wstępne ogłoszenie 2.1 uzasadnienie procedury przyspieszonej
Zentrale Elemente des Verfahrens: procedura odwrócona jak w ogłoszeniu wstępnym gównie aspekty procedury 2.1 jaki % zamówień uzupełniających wartość szacunkowa
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet nr 1 Dłusko...2026/2027
Beschreibung: przedmiot zamówienia są usługi z zakresu ... na terenie lesnictwa
Interne Kennung: pakiet nr 1 Dłusko...2026/2027
Optionen:
Beschreibung der Optionen: opi opcji skopiować z SWZ 5.1.1
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 2 Chycina..2026/2027
Interne Kennung: pakiet nr 2 Chycina..2026/2027