See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawu komputera stacjonarnego typu All In One dla WEAiIB – KC-DE-zp.25.221.2026
Beschreibung: Dostawa zestawu komputera stacjonarnego typu All In One dla WEAiIB – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 348562-2026
Interne Kennung: KC-DE-zp.25.221.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa zestawu komputera stacjonarnego typu All In One dla WEAiIB – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji do 14 dni od daty otrzymania zamówienia potwierdzonego przez MNiSW