615159-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, montaż, uruchomienie i serwis systemu monitoringu przeciwpożarowego lasów opartego o kamery ppoż. dalekiego zasięgu wraz z oprogramowaniem do automatycznej detekcji dymu - sprzęt w ramach projektu FenIKSpn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i serwis systemu monitoringu przeciwpożarowego lasów opartego o kamery ppoż. dalekiego zasięgu wraz z oprogramowaniem do automatycznej detekcji dymu- sprzęt w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). Budowa kablowego przyłącza elektroenergetycznego zasilającego dostrzegalnię ppoż. w leśnictwie Róg.
Interne KennungSA.270.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder, 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45312330 Installation von Rundfunkantennen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32421000 Netzverkabelung, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i serwis systemu monitoringu przeciwpożarowego lasów opartego o kamery ppoż. dalekiego zasięgu wraz z oprogramowaniem do automatycznej detekcji dymu- sprzęt w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). Budowa kablowego przyłącza elektroenergetycznego zasilającego dostrzegalnię ppoż. w leśnictwie Róg. Szacunkowe zestawienie ilościowe urządzeń i parametry techniczno-użytkowe, stanowią kryteria równoważności: A. Zestawienie dla monitoringu ppoż na terenie Nadleśnictwa Wielbark z Punktem Alarmowo-Dyspozycyjnym (PAD): 1. Kamera p.poż. FPS61HD (MANTA) – 1 kpl., Zestaw powinien zawierać głowicę obrotową z zespołem wizyjnym w hermetycznej obudowie hermetycznej, niezbędne układy zasilania z ochroną przed przepięciem. Elementy montowane na zewnątrz pomieszczeń musza gwarantować właściwą pracę przy pełnym zakresie wilgotności (od 0 do 100 %), w zakresie temperatur -25°C do +50°C. Zestaw musi współpracować z systemem automatycznego wykrywania dymu i Leśna Mapą Numeryczną. Menu oraz instrukcje urządzeń w języku polskim. 2. Monitor kolorowy (telewizor) LCD LED, Full HD z wejściem HDMI 1.3 lub HDMI 1.4 (przekątna ekranu = lub > 39” uzależniona od warunków w PAD) – 3 szt, 3. Komputer PC Full HD min 23”, procesor Intel Core i7, pamięc RAM 32GB – 1 szt, Dedykowany panel sterujący zintegrowany z 3 osiowym joystickiem zapewniającym pełną obsługę urządzeń systemu 4. System CCTV z kamerą IP 8 Mpx z obrazem kolor: dzień/noc, z AcueSee, ustawieniem stref ochronnych – Kamera IP tubowa Hikvision DS.-2CD2087G3-LI2UY/SL (8 Mpix, 2,8 mm, 0,0005 Ix, hybr.ośw. do 40 m Live Guard, ColorVu, AcuSense) – 1 kpl., 5. Aplikacja do detekcji pożarów wraz z zarządzaniem alarmami (licencje) – 1 kpl., 6. Aplikacja mobilna instalowania na telefonie komórkowym, praca w systemie operacyjnym Android i IOS – 1 szt, 7. Linia radiowa 10,5 GHz NEC (lub 13GHz, 15 GHz, 18 GHz, - 1 kpl., 8. Antena średnica ø 0,6m z uchwytem do rury – 1 kpl., 9. Złącza, kabel IDU, - ODU, uziemienia – 1 szt, 10. Szafę telekomunikacyjną INDOOR 19” 42U z wyposażeniem – 1 szt, 11. System kontroli włamania ze sterowaniem ON/OFF za pomocą pilota oraz poprzez wysyłanie sygnały sms z komendą ON lub OFF - 1 kpl., 12. System kontroli dostępu – z czujką ruchu dualną (MW+PIR) – 1 kpl., 13. Gwarancja/serwis 5 lat (gwarancja 2 lata z urzędu przepisów w Polsce + 3 lata dodatkowa grawancja/serwis). 14. Szkolenie po dostawie i montażu w zakresie obsługi i działania, instalacji i konfiguracji oprogramowania i urządzeń systemu. B. Parametry techniczno-użytkowe dla budowy przyłącza kablowego nN 230V AC: 1. Prace budowlane i montażowe związane z położeniem przyłącza kablowego YAKXS 4 x 70 mm² na odcinku 674 m i kabla YKY 3 x 10 mm² na odcinku 40 m, RN 230/400 V AC 2 x 12 modułów - 1 kpl. C. Zestawienie dla monitoringu ppoż na terenie istniejącej dostrzegalni przeciwpożarowej Róg: 1. Kamera p.poż. FPS61HD (MANTA) – 1 kpl., Zestaw powinien zawierać głowicę obrotową z zespołem wizyjnym w hermetycznej obudowie hermetycznej, niezbędne układy zasilania z ochroną przed przepięciem. Elementy montowane na zewnątrz pomieszczeń musza gwarantować właściwą pracę przy pełnym zakresie wilgotności (od 0 do 100 %), w zakresie temperatur -25°C do +50°C. Zestaw musi współpracować z systemem automatycznego wykrywania dymu i Leśna Mapą Numeryczną. Menu oraz instrukcje urządzeń w języku polskim. 2. Monitor kolorowy (telewizor) LCD LED, Full HD z wejściem HDMI 1.3 lub HDMI 1.4 (przekątna ekranu = lub > 39” uzależniona od warunków w PAD) – 3 szt, 3. Komputer PC Full HD min 23”, procesor Intel Core i7, pamięc RAM 32GB – 1 szt, Dedykowany panel sterujący zintegrowany z 3 osiowym joystickiem zapewniającym pełną obsługę urządzeń systemu 4. System CCTV z kamerą IP 8 Mpx z obrazem kolor: dzień/noc, z AcueSee, ustawieniem stref ochronnych – Kamera IP tubowa Hikvision DS.-2CD2087G3-LI2UY/SL (8 Mpix, 2,8 mm, 0,0005 Ix, hybr.ośw. do 40 m Live Guard, ColorVu, AcuSense) – 1 kpl., 5. Aplikacja do detekcji pożarów wraz z zarządzaniem alarmami (licencje) – 1 kpl., 6. Aplikacja mobilna instalowania na telefonie komórkowym, praca w systemie operacyjnym Android i IOS – 1 szt, 7. Linia radiowa 10,5 GHz NEC (lub 13GHz, 15 GHz, 18 GHz, - 1 kpl., 8. Antena średnica ø 0,6m z uchwytem do rury – 1 kpl., 9. Złącza, kabel IDU, - ODU, uziemienia – 1 szt, 10. Szafka ZK – 1 z wyposażeniem – 1 kpl., 11. Szafka ZK – 2 z wyposażeniem – 1 kpl., 12. Kabel YKY 3 x 10 mm² - 40 m, 13. Szafę telekomunikacyjną INDOOR 19” 42U z wyposażeniem – 1 szt, 14. System kontroli włamania ze sterowaniem ON/OFF za pomocą pilota oraz poprzez wysyłanie sygnały sms z komendą ON lub OFF - 1 kpl., 15. System kontroli dostępu – z czujką ruchu dualną (MW+PIR) – 1 kpl., 16. Gwarancja/serwis 5 lat (gwarancja 2 lata z urzędu przepisów w Polsce + 3 lata dodatkowa grawancja/serwis). Szczegółowy zakres robót wraz z montażem niezbędnych urządzeń i roboty budowlane związane z budową przyłącza elektroenergetycznego do dostrzegalni ppoż. w leśnictwie Róg, jest opisany w załączonej dokumentacji projektowej i przedmiarach robót.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45312330 Installation von Rundfunkantennen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32421000 Netzverkabelung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
615159-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SA.270.4.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32323500 Video-surveillance system
Additional classification (cpv): 32333200 Video camcorders, 32230000 Radio transmission apparatus with reception apparatus, 30200000 Computer equipment and supplies, 45312330 Radio aerial installation work, 45310000 Electrical installation work, 32421000 Network cabling, 45231400 Construction work for electricity power lines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 32333200 Video camcorders, 30200000 Computer equipment and supplies, 45312330 Radio aerial installation work, 45310000 Electrical installation work, 32421000 Network cabling, 48000000 Software package and information systems, 45231400 Construction work for electricity power lines