See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej – 39/PN/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa wraz z wniesieniem pod wskazany przez Stację Dializ sprawującą opiekę nad chorym adres domowy Pacjenta, zestawów do dializy otrzewnowej oraz urządzeń do podgrzewania i podaży płynów dializacyjnych zgodnie z załącznikiem nr 2 formularzem asortymentowo-ilościowym dla części nr 1 i 2, 2) dostawa wraz z wniesieniem do Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. przy ul. Hubalczyków 1, płyny dializacyjne zgodnie z załącznikiem nr 2 formularzem asortymentowo-ilościowym dla części nr 3 i 4, 3) dostawa wraz z wniesieniem do Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. przy ul. Hubalczyków 1, linii krwi, igieł do hemodializy i dializatorów, zgodnie z załącznikiem nr 2 formularzem asortymentowo-ilościowym dla części nr 5 i 6, 4) Dzierżawa na czas trwania umowy aparatów niezbędnych do wykonywania zabiegów ADO w ilości łącznej 17 sztuk wraz z przeszkoleniem personelu w zakresie obsługi sprzętu potwierdzonym protokołem odbioru, a także pacjentów którym zostanie przekazany sprzęt – dotyczy części nr 1.
Vorherige Bekanntmachung: 231639-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33692800 Dialyselösungen, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. 1
Beschreibung: zestaw ADO i dzierżawa 17 sztuk urządzeń do podgrzewania i podaży płynów dializacyjnych
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: cz. 2
Beschreibung: zestaw CADO
Los: LOT-0003
Titel: cz. 3
Beschreibung: płyn dializacyjny, korek do linii cyklera
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0004
Titel: cz. 4
Beschreibung: płyn dializacyjny
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0005
Titel: cz. 5
Beschreibung: linie krwi do hemodializy i igły
Los: LOT-0006
Titel: cz. 6
Beschreibung: dializatory niskoprzepływowe