615179-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego dla Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości Zarząd w Katowicach, Centralnego Biura Śledczego Policji Zarząd w Katowicach, KMP w Gliwicach, KMP Bielsko-Biała, KMP Jastrzębie Zdrój
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu komputerowego dla Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości Zarząd w Katowicach, Centralnego Biura Śledczego Policji Zarząd w Katowicach, KMP w Gliwicach, KMP Bielsko-Biała, KMP Jastrzębie Zdrój
BeschreibungPostępowanie jest podzielone na 10 części: a) Zadanie 1 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – superkomputer; b) Zadanie 2 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – komputer stacjonarny 1; c) Zadanie 3 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – monitor 1; d) Zadanie 4 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – laptop 1; e) Zadanie 5 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – laptop 2; f) Zadanie 6 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – monitor 2; g) Zadanie 7 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – laptop 3; h) Zadanie 8 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – laptop 4; i) Zadanie 9 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – laptop 5; j) Zadanie 10 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – tablet 1. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu znajdują się w: a) załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy; b) załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy; c) załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wspólny słownik CPV: 30200000-1 – sprzęt komputerowy. Zamawiający w załączniku nr 7 do SWZ wskazał minimalne parametry techniczne dla urządzeń i sprzętu. Wykonawca może zaoferować urządzenia i sprzęt o wyższych parametrach. Zaoferowanie urządzeń i sprzętu nie spełniających minimalnych wymagań Zamawiającego skutkować będzie odrzuceniem oferty na podst. art. 226 ust. 1 pkt 5) uPzp, jako nie spełniającej warunków zamówienia. Zamawiający wymaga, aby sprzęt był fabrycznie nowe (tzn. wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed dniem dostawy), wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu, gatunku I, nie był powystawowy, nie był wykorzystywany wcześniej przez inny podmiot, spełniał normy jakościowe i użytkowe wskazane przez Zamawiającego w załączniku nr 7 do SWZ (OPZ). Nie dopuszcza się sprzętu typu refurbished/odnowionego (zwróconego do producenta i później odsprzedawanych ponownie przez producenta). Zamawiający wymaga, aby urządzenia dostarczane w ramach realizacji umowy były urządzeniami zakupywanymi w oficjalnym kanale sprzedaży Producenta na rynek Unii Europejskiej. Asortyment powinien posiadać wymagane atesty, certyfikaty, świadectwa jakości oraz spełniać wszelkie wymogi norm, określonych obowiązującym prawem. Potwierdzenie posiadania atestów, certyfikatów, świadectw jakości oraz spełniania wszelkich wymogów norm Wykonawca składa na formularzu ofertowym, w formie stosownego oświadczenia. Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: -Produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; -Produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższych wymagań skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia pojawiłyby się nazwy własne, oznacza to, że Zamawiający dopuszcza produkt równoważny. Za równoważny Zamawiający uzna produkt o takim samym przeznaczeniu oraz co najmniej takim samym zakresie użytkowania spełniający minimalne wymagania określone w załączniku nr 7 do SWZ. W przypadku zaoferowania produktów równoważnych Wykonawca musi przedstawić dowody dokumentujące wskazane powyżej parametry techniczne, z których jednoznacznie wynikać będzie, że są one w pełni równoważne do wskazanych przez zamawiającego produktów. Zaproponowane rozwiązanie równoważne powinno posiadać wymagane prawem świadectwa, certyfikaty, dopuszczenia oraz spełniać wymagania określone w dokumentacji postępowania. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach: 40-038 Katowice, ul. Lompy 19. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca na cały oferowany asortyment objęty przedmiotem zamówienia udzielił 48 miesięcy gwarancji. Udzielenie gwarancji mniejszej niż określona przez Zamawiającego jako minimalna skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp – jako niezgodnej z warunkami zamówienia. Zamawiający wymaga, aby w okresie udzielonej gwarancji wszystkie koszty związane z obsługą gwarancyjną w tym transport, ponosił Wykonawca. Zamawiający wymaga aby cena oferty Wykonawcy obejmowała wykonanie w okresie gwarancji na zlecenie Zamawiającego wszelkich ekspertyz serwisowych w celu określenia przyczyn uszkodzenia (niewłaściwego działania) dostarczonych urządzeń. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu znajdują się w: • załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy, • załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy, • załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych zadań.
Interne KennungZP-2380-247,272/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający skrócił termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp.
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2026 poz. 793 z późn. zm.), w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – superkomputer
BeschreibungSzczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu znajdują się w: a) załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy; b) załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy; c) załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wspólny słownik CPV: 30200000-1 – sprzęt komputerowy. Liczba sztuk: 1.
Interne KennungZP-2380-247,272/2026 - zadanie 1
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – komputer stacjonarny 1
BeschreibungSzczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu znajdują się w: a) załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy; b) załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy; c) załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wspólny słownik CPV: 30200000-1 – sprzęt komputerowy. Liczba sztuk: 12.
Interne KennungZP-2380-247,272/2026 - zadanie 2
Menge12 Stück
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – monitor 1
Interne KennungZP-2380-247,272/2026 - zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – laptop 1
BeschreibungSzczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu znajdują się w: a) załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy; b) załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy; c) załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wspólny słownik CPV: 30200000-1 – sprzęt komputerowy. Liczba sztuk: 5.
Interne KennungZP-2380-247,272/2026 - zadanie 4
Menge5 Stück
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – laptop 2
Interne KennungZP-2380-247,272/2026 - zadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – monitor 2
BeschreibungSzczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu znajdują się w: a) załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy; b) załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy; c) załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wspólny słownik CPV: 30200000-1 – sprzęt komputerowy. Liczba sztuk: 3.
Interne KennungZP-2380-247,272/2026 - zadanie 6
Menge3 Stück
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – laptop 3
Interne KennungZP-2380-247,272/2026 - zadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – laptop 4
Interne KennungZP-2380-247,272/2026 - zadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – laptop 5
BeschreibungSzczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu znajdują się w: a) załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy; b) załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy; c) załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wspólny słownik CPV: 30200000-1 – sprzęt komputerowy. Liczba sztuk: 2.
Interne KennungZP-2380-247,272/2026 - zadanie 9
Menge2 Stück
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – tablet 1
Interne KennungZP-2380-247,272/2026 - zadanie 10