615183-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Lehrmittel – Leermiddelen SO Stichting Koraal Groep
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeermiddelen SO Stichting Koraal Groep
BeschreibungStichting Koraal Groep voert een Europese openbare aanbesteding uit voor de levering en dienstverlening rondom leermiddelen voor het speciaal basisonderwijs. De opdracht omvat het leveren, distribueren, beheren en – waar mogelijk – inzetten op hergebruik van fysieke en digitale leermiddelen, inclusief bijbehorende licenties. Tevens wordt van opdrachtnemer verwacht dat deze ondersteuning biedt bij het bestelproces, de logistiek, rapportage en het optimaliseren van leermiddelenlijsten. De dienstverlening dient aan te sluiten op de onderwijspraktijk van Koraal en kenmerkt zich door een sterk dienstverlenend karakter, waarbij continuïteit, gebruiksgemak voor interne bestellers en leverbetrouwbaarheid centraal staan. De opdracht wordt gegund op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (EMVI).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensEuropese openbare aanbestedingsprocedure voor het sluiten van één raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de levering, distributie en ondersteuning van fysieke en digitale leermiddelen voor het speciaal basisonderwijs van Stichting Koraal Groep. Gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitsverhouding (BPKV).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22111000 Schulbücher, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenStichting Koraal Groep kan gedurende de looptijd van de raamovereenkomst verzoeken om realisatie van een koppeling tussen het bestelportaal van opdrachtnemer en het door opdrachtgever gebruikte inkoopsysteem, momenteel Proactis. Opdrachtgever kan gedurende de looptijd overstappen op een ander inkoopsysteem.
615183-2026 - Licitación
Países Bajos – Material pedagógico – Leermiddelen SO Stichting Koraal Groep
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 39162100 Material pedagógico
Clasificación adicional (cpv): 22111000 Libros escolares, 48190000 Paquetes de software educativo
5. Lote
LoteLOT-0000
Opciones