See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż 60 sztuk Miejskich Punktów Elektroodpadów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 60 sztuk Miejskich Punktów Elektroodpadów w zakresie i na warunkach określonych w SWZ wraz z załącznikami, w tym w opisie przedmiotu zamówienia oraz wzorze umowy. 2. Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia: Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 uPzp. 3. Zamówienie finansowanie w ramach Projektu pn „Rozbudowa sieci miejskich PSZOK na terenie Bydgoszczy” w ramach działania FENX.01.04 Gospodarka odpadami oraz gospodarka o obiegu zamkniętym programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
Vorherige Bekanntmachung: 403057-2026
Interne Kennung: WZP.271.4.2026.E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001