2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiele data en spraak
Beschreibung: Levering telefonie via MS-Teams. Levering mobiele data en spraakverbindingen. Betrouwbare indoordekking op de TNO-locaties. Levering van aanvullende en ondersteunende diensten (voicemail, verkort mobiel nummerbellen) levering (e)SIM's . Implementatie van de nieuwe dienstverlening en migratie van de bestaande abonnementen. Leverancier dient EIGEN netwerk te hebben (Mobile Network Operator). Levering van Mobile devices is GEEN onderdeel van deze aanbesteding. ntb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32412100 Fernmeldenetz, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering telefonie via MS-Teams. Levering mobiele data en spraakverbindingen. Betrouwbare indoordekking op de TNO-locaties. Levering van aanvullende en ondersteunende diensten (voicemail, verkort mobiel nummerbellen) levering (e)SIM's . Implementatie van de nieuwe dienstverlening en migratie van de bestaande abonnementen. ntb
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bulk SMS op offertebasis.
615216-2026 - Competition
Netherlands – Telecommunications services – Mobiele data en spraak
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Mobiele data en spraak
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64200000 Telecommunications services
Additional classification (cpv): 32412100 Telecommunications network, 32510000 Wireless telecommunications system, 45314000 Installation of telecommunications equipment, 50330000 Maintenance services of telecommunications equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Bulk SMS op offertebasis.