2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa budynku Urzędu Skarbowego w Lubaczowie w ramach zadania: „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Lubaczowie przy ul. Jana III Sobieskiego 6”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową budynku biurowego Urzędu Skarbowego w Lubaczowie przy ul. Jana III Sobieskiego 6. Realizowane zadanie inwestycyjne obejmuje: przebudowę istniejącego budynku przy ul. Jana III Sobieskiego 6 w Lubaczowie w zakresie robót objętych pozwoleniem na budowę decyzja nr 242/2024 z dnia 04.07.2024r., zgodnie z opracowaną dokumentacją autorstwa mgr inż. arch. Karol Bulanda. Przedmiot Umowy obejmuje w ramach środków kwalifikowanych: 1) zakres gwarantowany: a) docieplenie ścian zewnętrznych; b) docieplenie stropu piętra; c) przebudowa przegród zewnętrznych i stropów budynku z uwagi na projektowaną inst. wentylacji mechanicznej – wykonanie przebić pod przewody instalacji wentylacji mechanicznej; d) budowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku o mocy 21,8 kWp; e) budowa (instalowanie) instalacji wentylacji mechanicznej z centralą zlokalizowaną na dachu budynku; f) budowa (instalowanie) instalacji klimatyzacji, w tym dwóch jednostek zewnętrznych na dachu budynku; g) budowa (instalowanie) instalacji i systemu zarządzania BMS (Building Management System;) h) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej , zgodnie z wytycznymi audytu, w systemie „ciepłego montażu” i czujnikami otwarcia okien; i) przebudowa dachu- wymiana więźby dachowej , przekrycia i pokrycia wraz wykończeniem powierzchni dachu z membrany EPDM; j) przebudowa kotłowni gazowej – demontaż starych kotłów wraz z instalacją kotłowni oraz montaż nowych kotłów kondensacyjnych zasilanych gazem wraz z osprzętem; k) wykonanie nowej instalacjo C.O. z rur izolowanych wraz z montażem nowych grzejników wyposażonych w zawory termostatyczne; l) remont instalacji ciepłej wody użytkowej oraz montaż zasobnika w kotłowni wraz z armaturą regulacyjną; m) demontaż istniejących elementów klimatyzacji (jednostki zewnętrzne, wewnętrzne, okablowanie); n) remont oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, w tym wymiana opraw na oprawy LED, oraz wymiana okablowania; o) roboty towarzyszące wykończeniowe (malarskie, tynkarskie, odtworzenia do stanu pierwotnego); p) konstrukcje stalowe pod sufity podwieszanie i schody do archiwum; q) wymiana wykładzin w pomieszczeniach wskazanych w dokumentacji r) roboty blacharskie i pozostałe roboty budowlane (m.in. obróbki blacharskie kominów, zaślepienie przewodów wentylacyjnych, dostawa i montaż budek lęgowych; s) roboty rozbiórkowe i odtworzeniowe (m.in. demontaż i ponowny montaż: uchwytów do flagi, szyldów i oznakowań , balustrad i barierek); t) montaż budek lęgowych; u) instalacja odgromowa; v) instalacja hydrantowa. 2) zamówienie realizowane w zakresie prawa opcji: a) prawo opcji I: roboty budowlano-montażowe polegające dostawie i montażu parapetów wewnętrznych oraz wykonaniu i montażu nowych krat okiennych wewnątrz serwerowni; b) prawo opcji II: roboty budowlano-montażowe polegające na montażu sufitów podwieszanych rastrowych aluminiowych na ruszcie metalowym; c) prawo opcji III: roboty budowlane wykończeniowe w tym: uzupełnienia tynków, gruntowanie, gładzie gipsowe i malowanie całych pomieszczeń.
Interne Kennung: 1801ILZ.260.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45262522 Mauerwerksarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45331110 Installation von Kesseln, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa budynku Urzędu Skarbowego w Lubaczowie w ramach zadania: „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Lubaczowie przy ul. Jana III Sobieskiego 6”
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie jn.: 1. prawo opcji I: roboty budowlano-montażowe polegające dostawie i montażu parapetów wewnętrznych oraz wykonaniu i montażu nowych krat okiennych wewnątrz serwerowni; 2. prawo opcji II: roboty budowlano-montażowe polegające na montażu sufitów podwieszanych rastrowych aluminiowych na ruszcie metalowym; 3. prawo opcji III: roboty budowlane wykończeniowe w tym: uzupełnienia tynków, gruntowanie, gładzie gipsowe i malowanie całych pomieszczeń. UWAGA : zakłada się dwukrotne malowanie ścian i sufitów matową lateksową emulsją. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji według następujących zasad: 1) prawo opcji przewiduje możliwość zwiększenia zamówienia z zakresu gwarantowanego o zakres wskazany w OPZ, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie do 12 miesięcy od zawarcia umowy; 3) termin realizacji prawa opcji upływa wraz z terminem realizacji umowy w zakresie gwarantowanym; 4) uruchomienie opcji może nastąpić w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego; 5) skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy; 6) Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji; 7) uruchomienie opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez niego zakresie; 8) wszystkie wymagania dotyczące zamówienia z zakresu gwarantowanego dotyczą także zamówienia w ramach prawa opcji.