615232-2026 - Ergebnis
Ungarn – Wartung von Fotokopiergeräten – 162 db nyomtatóra TÜSZ beszerzése a PTE részére
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 162 db nyomtatóra TÜSZ beszerzése a PTE részére
Beschreibung: XER_TÜSZ_A3_F_20_39_3_6 A3-as általános FF multifunkcionális eszközök 20-39 lap/perc (A3-as vagy nagyobb méretű lapok) 3-6 éves eszközökre. Tájékoztató mennyiség: 150.000 oldal/hó, 5.400.000 oldalszám/24hó. XER_TÜSZ_A3_SZ_20_39_3_6_F A3-as általános színes multifunkcionális eszközök 20-39 lap/perc FEKETE NYOMAT ESETÉN lap/perc (A3-as vagy nagyobb méretű lapok)3-6 éves eszközökre. Tájékoztató mennyiség: 80.000 oldal/hó, 2.880.000 oldalszám/24hó. XER_TÜSZ_A3_SZ_20_39_3_6_SZ A3-as általános színes multifunkcionális eszközök 20-39 lap/perc SZÍNES NYOMAT ESETÉN (A3-as vagy nagyobb méretű lapok) 3-6 éves eszközökre. Tájékoztató mennyiség: 21.000 oldal/hó, 756.000 oldalszám/24hó. XER_TÜSZ_SCAN_A3_20_39 TÜSZ_SCAN_A3_25_39 Szkennelési díj A3-as multifunkcionális eszközökók 25-39 lapos kategória. 10 lap kétoldalas szkennelésnél. A TÜSZ szolgáltatással együtt kötelezően megrendelendő szolgáltatás! (kivéve önálló nyomtatók és azon eszközök, amelyek nem számlálják a szkennelt dokumentumokat. Tájékoztató mennyiség: 25.000 2 oldalas lapszám/hó, 900.000 2 oldalas lap/24hó.
Vorherige Bekanntmachung: 292610-2024
Interne Kennung: EKR001645792026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 162 db nyomtatóra TÜSZ beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére. Teljeskörű (nyomat előállítási) üzemeltetési szolgáltatás (TÜSZ) nyújtása 80 db 24 hónapos – Xerox Versalink B7130 és 82 db 24 hónapos – Xerox Versalink C7125 típusú berendezéseken nettó 56.920.320,-Ft keretösszegig. Részletesebb adatok az ártáblázatban. XER_TÜSZ_A3_F_20_39_3_6 A3-as általános FF multifunkcionális eszközök 20-39 lap/perc (A3-as vagy nagyobb méretű lapok) 3-6 éves eszközökre. Tájékoztató mennyiség: 150.000 oldal/hó, 5.400.000 oldalszám/24hó. XER_TÜSZ_A3_SZ_20_39_3_6_F A3-as általános színes multifunkcionális eszközök 20-39 lap/perc FEKETE NYOMAT ESETÉN lap/perc (A3-as vagy nagyobb méretű lapok)3-6 éves eszközökre. Tájékoztató mennyiség: 80.000 oldal/hó, 2.880.000 oldalszám/24hó. XER_TÜSZ_A3_SZ_20_39_3_6_SZ A3-as általános színes multifunkcionális eszközök 20-39 lap/perc SZÍNES NYOMAT ESETÉN (A3-as vagy nagyobb méretű lapok) 3-6 éves eszközökre. Tájékoztató mennyiség: 21.000 oldal/hó, 756.000 oldalszám/24hó. XER_TÜSZ_SCAN_A3_20_39 TÜSZ_SCAN_A3_25_39 Szkennelési díj A3-as multifunkcionális eszközökók 25-39 lapos kategória. 10 lap kétoldalas szkennelésnél. A TÜSZ szolgáltatással együtt kötelezően megrendelendő szolgáltatás! (kivéve önálló nyomtatók és azon eszközök, amelyek nem számlálják a szkennelt dokumentumokat. Tájékoztató mennyiség: 25.000 2 oldalas lapszám/hó, 900.000 2 oldalas lap/24hó. Ajánlatkérő YSoft SafeQ 6 Built 81 költségmenedzsment rendszerrel rendelkezik.
Interne Kennung: EKR001645792026/1