2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raambestek asfaltonderhoud 2027 - 2030 Gemeente Oldenzaal
Beschreibung: Het gaat om een raambestek voor asfaltonderhoud met een maximale termijn van in totaal 4 jaar. Het gaat om alle soorten asfaltonderhoud, van kleine reparaties tot vervanging van stukken wegdek met asfalt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000