615250-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego dla Instytutu Ochrony Środowiska-Państwowego Instytutu Badawczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu komputerowego dla Instytutu Ochrony Środowiska-Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego dla Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego (IOŚ-PIB) w podziale na następujące części: Część 1- Zakup i dostawa serwerów w ramach zamówienia podstawowego i w ramach opcji. Cześć 2 – Zakup i dostawa komputerów przenośnych oraz monitorów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungP-PZ.220.16.2026.AS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i dostawa serwerów w ramach zamówienia podstawowego oraz opcji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego jest zakup i dostawa serwerów zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia do siedziby Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie przy ul. Słowiczej 32. Zamawiający przewiduje w ramach realizacji tej części zamówienia, możliwość skorzystania z opcji zgodnie z art. 441 ustawy pzp.
Interne KennungCzęść1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje w ramach realizacji tej części zamówienia, możliwość skorzystania z opcji zgodnie z art. 441 ustawy pzp. Szczegółowe informacje znajdują się w SWZ oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy.
LosLOT-0002
TitelZakup i dostawa komputerów przenośnych oraz monitorów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup komputerów przenośnych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia do siedziby Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie przy ul. Słowiczej 32.
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme