615252-2026 - Wettbewerb
Finnland – Reinigungs- und Hygienedienste – Tarjouspyyntö Loimaan seurakunnan siivouspalveluista vuosille 2027–2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tarjouspyyntö Loimaan seurakunnan siivouspalveluista vuosille 2027–2030
Beschreibung: Kohdekierrokselle osallistuminen on pakollista osallistuakseen siivouspalveluiden tarjoamiseen. Kohdekierros on 21.9.2026. Kohdekierros alkaa klo 10 Loimaan kaupunginkirkolta, osoitteesta Turuntie 32, 32200 Loimaa. Sitovat osallistumiset kohdekierrokselle pyydetään toimittamaan 18.9.2026 klo 16 mennessä osoitteeseen timo.kemppainen@hankintapartners.fi Muut tarkemmat hankinnan tiedot ovat kuvattuna Hankinta-asiakirjoissa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Kohdekierrokselle osallistuminen on pakollista osallistuakseen siivouspalveluiden tarjoamiseen. Kohdekierros alkaa klo 10 Loimaan kaupunginkirkolta, osoitteesta Turuntie 32, 32200 Loimaa. Sitovat osallistumiset kohdekierrokselle pyydetään toimittamaan 18.9.2026 klo 16 mennessä osoitteeseen timo.kemppainen@hankintapartners.fi Muut tarkemmat hankinnan tiedot ovat kuvattuna Hankinta-asiakirjoissa.
Interne Kennung: 2026-056312-LOT-0001