See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ratinis traktorius (kartojamas)
Beschreibung: Pirkimo objektas – ratinis traktorius su inventoriumi. Prekės paskirtis – GAK tipo užtraukiamų konteinerių aptarnavimas UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Atliekų tvarkymo technologijų parko teritorijoje esančiuose atliekų tvarkymo aikštelėse. Esant poreikiui pirkimo objektas gali būti naudojamas už technologijų parko teritorijos esančiose atliekų surinkimo aikštelėse, todėl priemonė turi būti pritaikyta judėjimui viešojo susisiekimo keliais.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43211000 Planierraupen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0