2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup až 143 ks městských autobusů typu Kb
Beschreibung: Předmětem sektorové veřejné zakázky je dodávka až 143 kusů naftových kloubových nízkopodlažních městských autobusů, a to dle požadavku zadavatele. Konkrétní specifikace autobusů je uvedena v odpovídajících přílohách závazného vzoru rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace. Popis komponent OIS používaných zadavatelem v současnosti je uveden v příloze č. 7 zadávací dokumentace. Předmětem sektorové veřejné zakázky je dále: dodání až 35 sad hardware a software pro diagnostiku závad autobusů. Vybraný dodavatel bude povinen dodat i jen části sady, a to dle požadavku zadavatele; dodání až 6 testovacích sad OIS. Testovací sada se skládá z mobilního stojanu se všemi komponenty OIS, napájení 230V a simulací základních vozidlových vstupů - odpojovač, zapalování, vyhlášení zastávky, dveře, atd.; dodání až 6 sad servisního vybavení pro diagnostiku závad a provádění plnění chladicího média kompresorové klimatizace.
Vorherige Bekanntmachung: 27970-2021
Interne Kennung: Nákup až 143 ks městských autobusů typu Kb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0003