2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów komputerowych KU.2301.104.2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, monitorów komputerowych, dysku zewnętrznego klawiatur i myszy komputerowych do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ -„Opis przedmiotu zamówienia” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: KU.2301.104.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa sprzętu komputerowego, monitorów komputerowych, dysku zewnętrznego klawiatur i myszy komputerowych do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
Beschreibung: dostawa sprzętu komputerowego, monitorów komputerowych, dysku zewnętrznego klawiatur i myszy komputerowych do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
Interne Kennung: KU.2301.104.2026 postepowanie bez podziału na części