2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na poskytování transakčního a strategického poradenství
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 4 let, nebo do vyčerpání finančního limitu ve výši 250 000 000 Kč bez DPH podle toho, která skutečnost nastane dříve (dále též jen "rámcová dohoda"). Rámcová dohoda bude uzavřena mezi výše uvedeným zadavatelem a až 10 účastníky zadávacího řízení, a to s účastníky, kteří se po vyhodnocení umístí na prvním až desátém místě. Nebude-li zadavatel schopen uzavřít rámcovou dohodu s počtem dodavatelů, které uvedl v předchozí větě (tj. 10 dodavatelů) z důvodu, že nebude podán dostatečný počet nabídek nebo tyto nabídky nesplní požadavky stanovené zákonem či zadavatelem nebo dostatečný počet dodavatelů neprokáže splnění kvalifikace v požadovaném rozsahu, je zadavatel v souladu s ustanovením § 133 odst. 2 zákona oprávněn uzavřít rámcovou dohodu pouze s těmi dodavateli, kteří tyto požadavky splnili. Jednotlivé veřejné zakázky (minitendry) budou zadávány na základě rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody dle § 132 odst. 3 písm. a) zákona, a to v souladu s ustanovením § 135 zákona na základě písemné výzvy zadavatele k podání nabídky všem účastníkům rámcové dohody učiněné prostřednictvím elektronického nástroje E-ZAK dostupného na adrese: https://ezak.cnb.cz/. Předmětem plnění rámcové dohody, resp. veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody, je zajištění poskytování služeb strategického a transakčního poradenství spočívající ve specializovaném poradenství a pomoci při řešení krize na finančním trhu, zejména pak při posuzování a případném uplatnění opatření přechodu činnosti na soukromého nabyvatele dle § 96 a násl. zákona č. 374/2015 Sb., o ozdravných postupech a řešení krize na finančním trhu, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "ZOPRK"), přechodu činnosti na překlenovací instituci dle § 102 a násl. ZOPRK, přechodu činnosti na osobu pro správu aktiv dle § 113 a násl. ZOPRK, nebo asistenci při hodnocení plánu reorganizace podnikatelské činnosti dle § 150 a násl. ZOPRK, ve vztahu k povinné osobě či skupině. Uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona umožní zadavateli zadávat veřejné zakázky na sjednané plnění dle jeho aktuálních potřeb. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky, resp. veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody, je obsažena v návrhu rámcové dohody.
Interne Kennung: 26059
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79430000 Krisenmanagement
5. Los
Los: LOT-0001