See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aktywnych ochronników słuchu.
Beschreibung: Dostawa aktywnych ochronników słuchu, w podziale na 3 części
Vorherige Bekanntmachung: 516959-2026
Interne Kennung: ZP-25/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32342200 Ohrhörer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32572000 Übertragungskabel, 32342100 Kopfhörer
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - dostawa aktywnych ochronników słuchu z pałąkiem. nagłownym .
Beschreibung: Dostawa aktywnych ochronników słuchu z pałąkiem nagłownym, zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji postępowania.
Interne Kennung: Częśc nr 3
Haupteinstufung (cpv): 32342100 Kopfhörer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu świadczonych dostaw, z uwzględnieniem prawa opcji i odpowiednim wynagrodzeniem Wykonawcy, określonym w dokumentacji postępowania dla przedmiotowej części.