2. Verfahren
Verfahren
Titel: II/284 Stará Paka – Nová Paka v km 16,519 – 19,043
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení Díla „II/284 Stará Paka – Nová Paka v km 16,519 – 19,043“. Bližší informace uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: TOÚ/028-26/Ko
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45213315 Bau von überdachten Bushaltestellen, 44212321 Wartehäuschen an Bushaltestellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodatek č. 2 Kraj
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující změny závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: • měření množství každé původní položky v Soupisu prací - výkazu výměr dle Článku 12 Smluvních podmínek je vyhrazenou změnou závazku, s výjimkou položek Soupisu prací – výkazu výměr, které jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace v dokumentu Neměřené položky. Tato vyhrazená změna se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 zákona; • spočívající ve využití článku 13.8 Obchodních podmínek – valorizace smluvní ceny sjednané ve Smlouvě o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitů dle § 222 zákona; • pokud dojde k takovému rozšíření plnění, které z důvodu dodržení technologických postupů bude vyžadovat prodloužení Doby pro dokončení Díla, dojde k prodloužení Doby pro dokončení Díla o dobu nezbytně nutnou; • sadové úpravy (zejména výsadba a kácení stromů) budou prováděny v období, které je k tomu vhodné. Pokud v období provádění stavebních prací, nebudou vhodné podmínky pro realizaci sadových úprav, bude provádění stavebních prací přerušeno v souladu s Obchodními podmínkami.