See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 26-044 Rýže loupaná - pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení 800 t rýže loupané (dále také „rýže“) a její ochraňování. Rýže bude jako součást státních hmotných rezerv (dále jen „HR“) majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen v souladu s § 35 zákona na 8 (osm) samostatných částí: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže, 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže, 3. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže, 4. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže, 5. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže, 6. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže, 7. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže, 8. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže.
Interne Kennung: 05427/26-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15611000 Geschälter Reis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: 6. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže
Beschreibung: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže
Interne Kennung: 6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz čl. 13. Další podmínky, odst. 13.1. zadávací dokumentace.
Los: LOT-0004
Titel: 4. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: 3. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0005
Titel: 5. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0007
Titel: 7. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun rýže
Interne Kennung: 8