See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych część II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na poszczególne 20 Zadań: Zadanie 1. Zestawy do nefrostomii Zadanie 2. Zestaw do rozszerzadeł do nefrostomii Zadanie 3. Asortyment urologiczny I Zadanie 4. Igła do podawania botoksu Zadanie 5. Asortyment urologiczny II Zadanie 6. Zestaw rozszerzacza nerkowego Zadanie 7. Cewnik J-J Zadanie 8. Gruszka z zastawką Zadanie 9. Zestawy PCNL Zadanie 10. Elektrody Zadanie 11. Zestawy do drenażu dróg żółciowych Zadanie 12. Pozostałe sterylne wyroby medyczne Zadanie 13. Elektroda neutralna i nóż monopolarny Zadanie 14. Rampy kranikowe - niepołączone kraniki Zadanie 15. Mankiet ucisku sekwencyjnego Zadanie 16. Pomiar ciśnienia śródbrzusznego Zadanie 17. Asortyment do aparatu do wysokoprzepływowej tlenoterapii Producent: Fisher & Paykel Healthcare SAS Model: AIRVO 2 Humidifier Zadanie 18. Asortyment jednorazowy do wstrzykiwaczy MEDTRON - Accutron, będących w posiadaniu szpitala Zadanie 19. Asortyment anestezjologiczny Zadanie 20. Wkłady na tomograf - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. 2. Asortyment medyczny będący przedmiotem zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania, posiadać aktualne atesty i świadectwa rejestracji lub zgłoszenie albo powiadomienie zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (tekst jednolity Dz.U. 2024 poz. 1620) lub być dopuszczony do obrotu i używania na podstawie świadectw, certyfikatów wydanych przez jednostkę notyfikowaną w UE (z aktualną datą ważności oraz identyfikującą producenta i typ wyrobu), posiadać certyfikat zgodności (jeżeli dotyczy).
Vorherige Bekanntmachung: 372526-2025
Interne Kennung: 15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający żąda od Wykonawców złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych parametrów wynikających z opisu przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga przedłożenia dokumentacji technicznej zaoferowanego asortymentu w języku kraju producenta lub innym, z tłumaczeniem na język polski, poświadczonej przez Wykonawcę, umożliwiającej zweryfikowanie parametrów technicznych zaoferowanych w ofercie ze wskazaniem, której pozycji asortymentowej dotyczy. W przypadku posiadania przez Zamawiającego ww. dokumentów przedmiotowych lub dokumenty te są dostępne i można je uzyskać za pomocą bezpłatnych ogólnodostępnych baz danych, np. strona www wskazana przez Wykonawcę lub znany jest Zamawiającemu oferowany asortyment, Zamawiający może nie żądać ich dostarczenia. 2. W przypadku niezłożenia ww. przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne Zamawiający wezwie Wykonawcę na podstawie art.107 ust. 2 ustawy Pzp do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Na ofertę składa się: 1) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz ofertowy (wzór stanowi Zał. 1 do SWZ) - Formularz nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp; 2) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz asortymentowo – cenowy – (wzór stanowi Zał. 2 do SWZ) - Formularz jest częścią oferty i nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp; 3) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składane na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, w skrócie „JEDZ" (wzór stanowi Zał. 3 do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia przez dwóch lub więcej wykonawców, oświadczenie składa osobno każdy wykonawca, podpisane elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy; 4) oświadczenie dotyczące przepisów sankcyjnych związanych z wojną w Ukrainie (wzór stanowi Zał. 6 do SWZ); 5) przedmiotowe środki dowodowe szczegółowo opisane w rozdziale IV SWZ; 6) Pełnomocnictwo w oryginale lub poświadczone notarialnie - do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu albo do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu i zawarcia umowy, jeżeli osoba reprezentująca wykonawcę w postępowaniu o udzielenie zamówienia nie jest wskazana jako upoważniona do jego reprezentacji. Pełnomocnictwo musi być opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy do reprezentowania Wykonawcy wymagana jest reprezentacja łączna (więcej niż jedna osoba), do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo/a podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym łącznie przez wszystkie osoby uprawnione do reprezentacji. Wykonawca może złożyć kopię pełnomocnictwa, ale wtedy wymagane jest pozyskanie notarialnego uwierzytelnienia odpisu pełnomocnictwa opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusza. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 18 ustawy Pzp zobowiązany jest do udostępniania pełnomocnictw. W związku z powyższym Zamawiający zwraca uwagę, iż nie ma obowiązku podawania w pełnomocnictwach nr PESEL oraz numerów dowodów osobistych 4. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym (każdy dokument składany wraz z ofertą), przez osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawcy zgodnie z odpowiednimi dokumentami rejestrowymi lub przez pełnomocnika. Szczegółowe informacje o sposobie pozyskania usługi kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz warunkach jej użycia można znaleźć na stronach internetowych kwalifikowanych dostawców usług zaufania, których lista znajduje się pod adresem internetowym: http://www.nccert.pl/kontakt.htm. 5. Wykonawcy ubiegający się o udzielenia zamówienia wspólnie, składają formularz ofertowy wraz z pozostałymi dokumentami podpisany przez ustanowionego Pełnomocnika. 6. Oferta musi być podpisana w taki sposób, aby prawnie zobowiązywała wszystkich Wykonawców występujących wspólnie. 7. Wykonawcy, którzy złożyli ofertę wspólną, ponoszą solidarną odpowiedzialność wobec Zamawiającego za wykonanie umowy. 8. Wszelka korespondencja będzie prowadzona wyłącznie z Wykonawcą występującym jako Pełnomocnik (Lider) pozostałych. 9. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 18 ust. 3 ustawy Pzp, nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. 2022 poz. 1233), jeżeli wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji, zastrzegł, że nie mogą być one udostępniane oraz wykazał, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 222 ust. 5 ustawy Pzp. 10. W przypadku gdy dokumenty elektroniczne w postępowaniu, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku. 11. Wykonawca, składając ofertę której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z przepisami o podatku od towarów i usług, Zamawiający w celu oceny takiej oferty dolicza do przedstawionej w niej ceny podatek od towarów i usług, który miałby obowiązek rozliczyć zgodnie z tymi przepisami. Wykonawca, składając ofertę, informuje Zamawiającego, czy wybór oferty będzie prowadzić do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego, wskazując nazwę (rodzaj) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będzie prowadzić do jego powstania, oraz wskazuje ich wartość bez kwoty podatku oraz stawki podatku od towarów i usług, która zgodnie z wiedzą wykonawcy, będzie miała zastosowanie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestawy do nefrostomii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1.
Los: LOT-0002
Titel: Zestaw do rozszerzadeł do nefrostomii
Interne Kennung: Zadanie 2.
Los: LOT-0003
Titel: Asortyment urologiczny I
Interne Kennung: Zadanie 3.
Los: LOT-0004
Titel: Igła do podawania botoksu
Interne Kennung: Zadanie 4.
Los: LOT-0005
Titel: Asortyment urologiczny II
Interne Kennung: Zadanie 5.
Los: LOT-0006
Titel: Zestaw rozszerzacza nerkowego
Interne Kennung: Zadanie 6.
Los: LOT-0007
Titel: Cewnik J-J
Interne Kennung: Zadanie 7.
Los: LOT-0008
Titel: Gruszka z zastawką
Interne Kennung: Zadanie 8.
Los: LOT-0009
Titel: Zestawy PCNL
Interne Kennung: Zadanie 9.
Los: LOT-0010
Titel: Elektrody
Interne Kennung: Zadanie 10.
Los: LOT-0011
Titel: Zestawy do drenażu dróg żółciowych
Interne Kennung: Zadanie 11.
Los: LOT-0012
Titel: Pozostałe sterylne wyroby medyczne
Interne Kennung: Zadanie 12.
Los: LOT-0013
Titel: Elektroda neutralna i nóż monopolarny
Interne Kennung: Zadanie 13.
Los: LOT-0014
Titel: Rampy kranikowe - niepołączone kraniki
Interne Kennung: Zadanie 14.
Los: LOT-0015
Titel: Mankiet ucisku sekwencyjnego
Interne Kennung: Zadanie 15.
Los: LOT-0016
Titel: Pomiar ciśnienia śródbrzusznego
Interne Kennung: Zadanie 16.
Los: LOT-0017
Titel: Asortyment do aparatu do wysokoprzepływowej tlenoterapii Producent: Fisher & Paykel Healthcare SAS Model: AIRVO 2 Humidifier
Interne Kennung: Zadanie 17.
Los: LOT-0018
Titel: Asortyment jednorazowy do wstrzykiwaczy MEDTRON - Accutron, będących w posiadaniu szpitala
Interne Kennung: Zadanie 18.
Los: LOT-0019
Titel: Asortyment anestezjologiczny
Interne Kennung: Zadanie 19.
Los: LOT-0020
Titel: Wkłady na tomograf
Interne Kennung: Zadanie 20.