2. Verfahren
Verfahren
Titel: Partnership Risicobeheerfonds Nederlandse gemeenten NV
Beschreibung: Opdrachtgever zoekt één partner voor een gelijkwaardig samenwerkingsmodel. Hierbij voert de partner activiteiten uit voor Opdrachtgever en adviseren ze Opdrachtgever. De exacte scope en functionele invulling van de uit te voeren activiteiten worden nader gespecificeerd in het Programma van eisen (zie bijlage 3). Globaal gaat het om de volgende activiteiten: 0,01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlengen
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66000000 Servicios financieros y de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Optie tot verlengen