See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contract de furnizare electropompe submersibile apa uzata-2 loturi Contract de furnizare electropompe submersibile apa uzata - 37 bucati-Lot 1 Contract de furnizare electropompe submersibile apa uzata - 57 bucati-Lot 2
Beschreibung: S.C. Apa Canal Ilfov S.A. intentioneaza sa incheie cate un Contract de furnizare electropompe submersibile de apa uzata pentru fiecare lot in parte (un contract Lot 1- 37 bucati si un contract Lot 2 57 bucati), aceste electropompe fiind necesare asigurarii continuitatii procesului de evacuare a apelor menajere, conform cerintelor Caietului de sarcini. NOTA: 1. Numar de zile pana la care operatorii economici interesati pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 19. 2. Termene-limită până la care entitatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificare/informaţii suplimentare: in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 25709173/2026/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122220 Abwasserpumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Contract de furnizare electropompe submersibile apa uzata - 37 bucati-Lot 1
Beschreibung: S.C. Apa Canal Ilfov S.A. intentioneaza sa incheie un Contract de furnizare electropompe submersibile apa uzata - 37 bucati-Lot 1, aceste electropompe fiind necesare asigurarii continuitatii procesului de evacuare a apelor menajere, conform cerintelor Caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Contract de furnizare electropompe submersibile apa uzata - 57 bucati-Lot 2
Beschreibung: S.C. Apa Canal Ilfov S.A. intentioneaza sa incheie un Contract de furnizare electropompe submersibile apa uzata - 57 bucati-Lot 2, aceste electropompe fiind necesare asigurarii continuitatii procesului de evacuare a apelor menajere, conform cerintelor Caietului de sarcini.
Interne Kennung: 2