2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en keuringen van containers en flatracks
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding voor het verrichten van preventief en correctief onderhoud en uitvoeren van keuringen van containers en flatracks. Het onderhoud en de keuringen moeten ervoor zorgen dat de containers en flatracks optimaal inzetbaar blijven. De opdracht bestaat uit het volgende: - Uitvoeren van Preventief onderhoud - Uitvoeren van Correctief onderhoud - Uitvoeren van Modificatief onderhoud - Uitvoeren van keuringen (Opdrachtnemer keurt optioneel op Defensie-locaties buiten Nederland) - Uitvoeren schadeherstel werkzaamheden
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50514000 Reparatur und Wartung von Metallbehältern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 71631100 Inspektion von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
615396-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de reparación y mantenimiento de contenedores metálicos – Onderhoud en keuringen van containers en flatracks
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50514000 Servicios de reparación y mantenimiento de contenedores metálicos
Clasificación adicional (cpv): 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo, 71631100 Servicios de inspección de maquinaria
5. Lote
LoteLOT-0000