2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie napraw warsztatowych, prefabrykacja i regeneracja części maszyn i urządzeń
Beschreibung: Wykonanie napraw warsztatowych, prefabrykacja i regeneracja części maszyn i urządzeń
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
615397-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of boilers – Wykonanie napraw warsztatowych, prefabrykacja i regeneracja części maszyn i urządzeń
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50531100 Repair and maintenance services of boilers
5. Lot
Lot: LOT-0001