2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego dla pracowników JST w zakresie tematyki transformacji energetycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego do Szwajcarii, poświęconego zagadnieniom transformacji energetycznej, dla minimalnie 40 i maksymalnie 50 pracowników jednostek samorządu terytorialnego (JST). Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: opracowanie przez Wykonawcę szczegółowego programu wizyty studyjnej, realizację programu w części merytorycznej oraz zapewnienie noclegów, wyżywienia, transportu uczestników, obsługi logistycznej, ubezpieczenia uczestników, usług tłumacza oraz opiekuna wizyty studyjnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 5. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu nr FEMP.02.05-IZ.00-0264/24 pn. „Wsparcie transformacji energetycznej gmin województwa małopolskiego”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Priorytet 2 Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie 2.5 Wdrażanie programu ochrony powietrza, Typ projektu C. Wsparcie transformacji energetycznej gmin województwa małopolskiego (tryb niekonkurencyjny) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. 6. Oznaczenie wg CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
Interne Kennung: SR-V.052.1.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy pzp. Zamawiający w dniu 29.06.2026 r. opublikował na swojej stronie internetowej wstępne ogłoszenie informacyjne Dz.U. S: 122/2026 Nr publikacji 443938-2026 z dnia 29.06.2026 r. , które miało na celu skrócenie terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego do Szwajcarii, poświęconego zagadnieniom transformacji energetycznej, dla minimalnie 40 i maksymalnie 50 pracowników jednostek samorządu terytorialnego (JST). Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: opracowanie przez Wykonawcę szczegółowego programu wizyty studyjnej, realizację programu w części merytorycznej oraz zapewnienie noclegów, wyżywienia, transportu uczestników, obsługi logistycznej, ubezpieczenia uczestników, usług tłumacza oraz opiekuna wizyty studyjnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 5. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu nr FEMP.02.05-IZ.00-0264/24 pn. „Wsparcie transformacji energetycznej gmin województwa małopolskiego”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Priorytet 2 Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie 2.5 Wdrażanie programu ochrony powietrza, Typ projektu C. Wsparcie transformacji energetycznej gmin województwa małopolskiego (tryb niekonkurencyjny) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. 6. Oznaczenie wg CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej.