See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli laboratoryjnych i biurowych dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa mebli laboratoryjnych i biurowych dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 pakiety: Pakiet nr 1 – Meble laboratoryjne – Mikrobiologia Pakiet nr 2 – Meble biurowe – Mikrobiologia Pakiet nr 3 – Krzesła i pufy - Hala sportowa Pakiet nr 4 – Meble biurowe – Hala sportowa 3.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na wybrany pakiet. 4.Kod CPV: Główny kod CPV Pakiet nr 1 i 2: 39180000-7 Meble laboratoryjne Dodatkowy kod CPV: Pakiet nr 1 i 2: 39130000-2 Meble biurowe, 39112000-0 Krzesła, 39113100-8 Fotele Główny kod CPV Pakiet nr 3 i 4: 39130000-2 Meble biurowe Dodatkowy kod CPV: Pakiet nr 3 i 4: 39112000-0 Krzesła 5.Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.1 – 2.4 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.1-3.4 do SWZ) oraz Wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 369008-2026
Interne Kennung: RZP/PN/32/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert ze względu na fakt, iż w dniu 16.01.2026 r. zostało opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne w zakresie mebli biurowych (nr 11/2026 34340-2026 Meble biurowe) oraz mebli laboratoryjnych (nr 11/2026 31713-2026 Meble laboratoryjne) zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnych ogłoszeń informacyjnych i zostały one zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego w dniu 16.01.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Krzesła i pufy - Hala sportowa
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa krzeseł i puf na potrzeby hali sportowej w Zabrzu Rokitnicy. 2.Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.3 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.3 do SWZ) oraz Wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 3 – Krzesła i pufy - Hala sportowa
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Meble biurowe – Hala sportowa
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa mebli biurowych na potrzeby hali sportowej w Zabrzu Rokitnicy. 2.Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.4 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.4 do SWZ) oraz Wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 4 – Meble biurowe – Hala sportowa