See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury macierzowej Urzędu Miasta Katowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Dostarczenie dwóch nowych kontrolerów macierzy wraz z pozostałymi elementami opisanymi w pkt 2.1 OPZ 2. Instalacja wraz z wdrożeniem sprzętu zgodnie z OPZ. Zamawiający wymaga aby okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy wynosił 60 miesięcy od daty odbioru przedmiotu zamówienia. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy równa się okresowi gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 498206-2026
Interne Kennung: BZP.271.1.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32582000 Datenträger
5. Los
Los: LOT-0001