2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur bedienaars bruggen en sluizen
Beschreibung: De aanleiding voor de aanbesteding is de behoefte aan inhuur van gecertificeerde bedienaars voor de 19 bruggen en sluizen die vallen onder de afdeling Toezicht en Handhaving. De gemeente beschikt hier niet in voldoende mate zelf over, terwijl een vlotte en veilige bediening essentieel is voor het verkeer op het water en op de wal. De maximale waarde van de raamovereenkomst, inclusief eventuele verleningen, is €2.500.000,00
Interne Kennung: 1715474
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63720000 Hilfstätigkeiten für den Wasserverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: tweemaal 1 jaar verlening mogelijk
615437-2026 - Competition
Netherlands – Support services for water transport – Inhuur bedienaars bruggen en sluizen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1715474
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63720000 Support services for water transport
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: tweemaal 1 jaar verlening mogelijk
615437-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios complementarios para transporte por vías navegables – Inhuur bedienaars bruggen en sluizen
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno1715474
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 63720000 Servicios complementarios para transporte por vías navegables
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionestweemaal 1 jaar verlening mogelijk