615447-2026 - Ergebnis
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Świadczenie usług utrzymania oraz rozwoju Systemu PROK-SYS.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług utrzymania oraz rozwoju Systemu PROK-SYS.
BeschreibungPrzedmiotowe postępowanie przetargowe na ma celu zapewnienie świadczenia usług utrzymania, wsparcia oraz rozwoju systemu teleinformatycznego PROK-SYS w okresie 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Zawarta umowa umożliwi pozyskanie usług mających na celu zapewnienie nieprzerwanego działania oraz dalszy rozwój systemu PROK-SYS, stałe utrzymanie oraz regularne aktualizacje poszczególnych komponentów aplikacyjnych. Usługi utrzymania obejmą regularne monitorowanie systemu, konserwację oraz reagowanie na wszelkie awarie i problemy techniczne oraz przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa oraz wydajności.
Interne Kennung1001-10.261.23.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług utrzymania oraz rozwoju Systemu PROK-SYS
Optionen
Beschreibung der OptionenW okresie obowiązywania umowy Zamawiający może zlecać w ramach Prawa Opcji realizację obowiązków wskazanych w pkt 3.4.2. OPZ na zasadach określonych w pkt 3.4. OPZ. Szczegóły opisano w OPZ i Wzorze Umowy.