615449-2025 - Ergebnis
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Onderhoud groenvoorziening (buiten) en gladheidsbestrijding voor de NVWA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoud groenvoorziening (buiten) en gladheidsbestrijding voor de NVWA
BeschreibungOnderhoud groenvoorziening buiten en gladheidsbestrijding voor een aantal locaties waarin de NVWA gehuisvest is, die niet vallen onder een Concern Dienstverlener. 360000
Interne Kennung202410091
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0000
TitelGroenonderhoud en Gladheidsbestrijding
BeschreibungDe scope van deze aanbesteding betreft het onderhouden van de groenvoorziening (buiten) rondom de NVWA-locaties, op vooraf vastgestelde momenten. Ook behoort gladheidsbestrijding tot de scope van deze aanbesteding. 360000
Interne Kennung1