2. Verfahren
Verfahren
Titel: Balené potravinové dávky - individuální - rámcová dohoda 2026-2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka balených potravinových dávek individuálních podle rámcové dohody, která je přílohou č. 1 Zadávacích podmínek.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15897000 Nahrungsmittelkonserven und Feldverpflegung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SpMO 67498/2025-1322
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Daň z přidané hodnoty bude po celou dobu platnosti rámcové dohody uplatňována aktuální sazbou ke zdanitelnému plnění v daném období účinného znění zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů.