2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Gynybinis“ IĮRIS įrangos priežiūra, remonto paslaugos bei eksploatacinių medžiagų pirkimas
Beschreibung: Pagal Gynybos įstatymą. Mažos vertės pirkimas atliekamas pagal Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymą. kokiai įrangai bus perkamos remonto paslaugos bei remontinės ir ekspluotacinėe medžiagos, bus nurodyta Pirkimo dokumentų 1 priede pateiktoje techninėje specifikacijoje, kurioje esanti įslaptinta informacija žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompiuterinės, biuro ir kompiuterių tinklų įrangos remonto paslaugos ir remontinės medžiagos
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 12 mėnesiu
Los: LOT-0002
Titel: Kompiuterinės, biuro ir kompiuterių tinklų įrangos eksploatacines medžiagas
Interne Kennung: 2