See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ēdināšanas pakalpojumi Jūrmalas Kauguru vidusskolā
Beschreibung: Ēdināšanas pakalpojumi Jūrmalas Kauguru vidusskolā
Interne Kennung: JIP 2023/5
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
Los: LOT-0001