See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maisto produktų ir jų rezervavimo paslaugų pirkimas
Beschreibung: Perkamų prekių ir jų rezervavimo paslaugų aprašymas yra pateiktas pirkimo dokumentuose. Šio pirkimo objektas suskaidytas į 26 dalis. Pirkimo dokumentuose yra nurodytos maksimalios galimos kiekvieno produkto 1 tonos ar 1000 l kainos.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Geriamasis vanduo (fasuojamasis geriamasis, natūralus mineralinis šaltinio vanduo (negazuotas), talpa -0,5 l)
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Geriamasis vanduo (fasuojamasis geriamasis, natūralus mineralinis šaltinio vanduo (negazuotas), talpa -1,5 l)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Geriamasis vanduo (fasuojamasis geriamasis, natūralus mineralinis šaltinio vanduo (negazuotas), talpa -2 l)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Geriamasis vanduo (fasuojamasis geriamasis, natūralus mineralinis šaltinio vanduo (negazuotas), talpa -3-5 l)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Kvietiniai miltai (aukščiausia rūšis)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Makaronai
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Avižiniai dribsniai
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Avižinės kruopos
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Grikių kruopos (neskaldytos)
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Ryžių kruopos
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Nugriebto pieno milteliai
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Nesaldintas sutirštintas pienas
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Saldintas sutirštintas pienas
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Mėsos konservai (kiauliena)
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Mėsos konservai (galvijiena)
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Rapsų aliejus
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Saulėgrąžų aliejus
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Konservuotos sriubos
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Žirniai (skaldyti)
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Konservuoti burokėliai
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Konservuoti žirneliai
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Konservuoti agurkai
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Pradinio maitinimo kūdikių mišiniai
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Tolesnio maitinimo kūdikių mišiniai
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Cukrus
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Druska
Interne Kennung: 26