615474-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kesselanlagen – Rekonstrukce plynové kotelny v BD Slívova 3 v Brně-Židenicích
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce plynové kotelny v BD Slívova 3 v Brně-Židenicích
BeschreibungPlnění veřejné zakázky spočívá v kompletní výměně technologie plynové kotelny, která slouží pro ÚT a ohřev TUV pro BD Slívova 1,3,5,7 (celkem 72 bytových jednotek). Stávající plynové zdroje jsou zastaralé a ve špatném technickém stavu. V kotelně jsou v současné době osazeny čtyři stacionární plynové kotle THERMOTÉKA ES o výkonu 116 kW a jeden stacionární plynový kotel THERMOTÉKA-OV 100 o výkonu 100 kW. Celkový stávající výkon kotelny je 564 kW. Nově bude objekt vytápěn pomocí dvou stacionárních plynových kondenzačních kotlů s nerezovým výměníkem. Kotle budou s maximálním výkonem 161,8 kW při tepelném spádu 80/60 °C. Celkový nový výkon kotelny bude 323,6 kW. Předmět veřejné zakázky je dále podrobně vymezen a) v projektové dokumentaci zpracované společností UCHYTIL s.r.o., IČO 60734078, se sídlem K terminálu 507/7, 619 00 Brno, a to k datu 04/2024; b) v Soupisu stavebních prací, dodávek a služeb, vyhotoveném zpracovatelem projektové dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42161000 Durchlauferhitzer, 45331110 Installation von Kesseln
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1