2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru pro výstavbu bytového domu Hybešova
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace a souvisejících činností k stavebnímu záměru, který spočívá v demolici stávající dvorní přístavby objektu na adrese Křídlovická 21, Brno, a ve výstavbě nového bytového domu v proluce na ulici Hybešova, v katastrálním území Staré Brno. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Zpracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru pro výstavbu bytového domu Hybešova
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zhotovitel je po dobu trvání závazku ze Smlouvy oprávněn cenu za všechny dosud nefakturované dílčí části plnění (dle Rozpadu ceny dle přílohy č. 2 této Smlouvy) zvýšit v případě, že roční míra inflace, vyjádřená přírůstkem průměrného indexu spotřebitelských cen, zjištěná z úředního sdělení Českého statistického úřadu (dále jen „Zjištěná inflace“), přesáhne v základním období 3 %. Zhotovitel je v takovém případě oprávněn ceny za dosud nefakturované dílčí části plnění zvýšit o tolik procentních bodů, kolik činí Zjištěná inflace, přičemž v případě opakovaného zvyšování cen v po sobě jdoucích letech se Zjištěná inflace uplatní vždy z ceny platné v době uplatnění požadavku (kumulativní princip). Požadavek Zhotovitele na navýšení cen musí být vždy písemně doručen Objednateli do 1 měsíce ode dne vydání příslušného úředního sdělení Českého statistického úřadu, z kterého vyplývá Zjištěná inflace. Základním obdobím pro zjišťování míry inflace je vždy kalendářní rok předcházející roku, v němž mají být zvýšeny ceny dle Rozpadu cen (uvedeného v příloze č. 2 této Smlouvy). Smluvní strany se dále dohodly, že Zhotovitel je oprávněn navýšit cenu aktuálně dokončené a dosud nefakturované dílčí části plnění o Zjištěnou inflaci a Objednatel se zavazuje Zhotoviteli uhradit takto navýšenou cenu pouze v případě, že Zhotovitel zvýšení ceny aktuálně dokončené části plnění o Zjištěnou inflaci Objednateli oznámí alespoň 10 pracovních dnů před dokončením dotčené části plnění, za niž má být hrazena cena zvýšená o Zjištěnou inflaci. Zhotovitel není oprávněn uplatnit právo dle tohoto odstavce, je-li v prodlení s předmětem plnění dle této Smlouvy. Právo podle tohoto odstavce může Zhotovitel uplatnit nejdříve v roce 2028.