See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, plaatsing en indienststelling van 3 universele boor-en freesmachines met baansturing
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht betreft de levering (inclusief transportkost), plaatsing en indienststelling van 3 universele boor- en freesmachines met baansturing voor studiegebied Technology, besturingssysteem Siemens. Een opleiding van de gebruikers ter plaatse in het atelier op de hogeschool moet in de offerte mee opgenomen worden. Alle benodigdheden om de machine in werking te stellen worden door de leverancier voorzien.
Interne Kennung: VIV2024/101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42623000 Fräsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VIV2024/101 - 1
Interne Kennung: 1