61553-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Wzmocnienie potencjału i zwiększenie gotowości bojowej OSP w Zarzeczu poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wzmocnienie potencjału i zwiększenie gotowości bojowej OSP w Zarzeczu poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4X4. Pojazd fabrycznie nowy. Rok produkcji – min. 2024. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączniku nr 3 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wzmocnienie potencjału i zwiększenie gotowości bojowej OSP w Zarzeczu poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4X4. Kategoria pojazdu – uterenowiona (kategoria 2 zgodnie z Polską Normą PN-EN 1846-1 oraz PN-EN 1846-2 lub równoważną). Pojazd fabrycznie nowy. Rok produkcji – min. 2024. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączniku nr 3 do SWZ.