See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych podestów samojezdnych z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym oraz podestów samojezdnych z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym z członem manewrowym – Postępowanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych dwóch podestów samojezdnych z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym oraz dwóch podestów samojezdnych z wysięgnikiem przegubowo – teleskopowym z członem manewrowym
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00191/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 18 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 - Podest 1
Beschreibung: Dostawa jednego fabrycznie nowego podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 18 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4.
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00191/2026 - Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 19 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 - Podest 2
Beschreibung: Dostawa jednego fabrycznie nowego podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 19 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4.
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00191/2026 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 26 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 - Podest 3
Beschreibung: Dostawa jednego fabrycznie nowego podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 26 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4.
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00191/2026 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 24 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 6x6 - Podest 4
Beschreibung: Dostawa jednego fabrycznie nowego podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 24 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 6x6
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00191/2026 - Zadanie nr 4