2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel Informatiesysteem
Beschreibung: Deze leidraad heeft betrekking op de overheidsopdracht Financieel Informatiesysteem (FIS). Het huidige contract voor het financiële softwaresysteem loopt van rechtswege af op 31 december 2028. Om continuïteit van de financiële processen te waarborgen en voldoende tijd te creëren voor een zorgvuldige implementatie, heeft de gemeente besloten om de nieuwe overeenkomst per 1 januari 2027 te laten ingaan. 1100 medewerkers, waarvan 63 binnen team financiën
Interne Kennung: Z/25/781221
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opties zijn opgenomen in paragraaf 1.2.4.1. van de aanbestedingsleidraad.