2. Verfahren
Verfahren
Titel: Offerteaanvraag Inhuur Beleidsadviseur Evalueren en Monitoren
Beschreibung: Graag nodigen wij u uit om een offerte uit te brengen voor de inhuur van een Beleidsadviseur Evalueren en Monitoren. Voor de tijdelijke vervanging van een collega die met zwangerschapsverlof gaat en de extra werkzaamheden in het kader van de Strategische Koers zoekt Zorginstituut Nederland een Beleidsadviseur Evalueren en Monitoren voor de periode van 09-12-2024 tot 07-05-2025 voor gemiddeld 24 uren per week.
Interne Kennung: 2014111832
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000