615562-2026 - Ergebnis
Polen – Einwegbesteck und -teller – D/21/12WOG/2026 DOSTAWA NACZYŃ I SZTUĆCÓW BIODEGRADOWALNYCH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD/21/12WOG/2026 DOSTAWA NACZYŃ I SZTUĆCÓW BIODEGRADOWALNYCH
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych i biodegradowalnych naczyń oraz sztućców z podziałem na 7 części: część 1 TALERZE BIODEGRADOWALNE część 2 SZTUĆCE BIODEGRADOWALNE część 3 KUBKI BIODEGRADOWALNE część 4 TALERZE BIODEGRADOWALNE część 5 SZTUĆCE BIODEGRADOWALNE część 6 KUBKI BIODEGRADOWALNE część 7 KUBKI BIODEGRADOWALNE
Vorherige Bekanntmachung313704-2026
Interne KennungD/21/12WOG/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222110 Einwegbesteck und -teller
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222120 Einwegtassen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – TALERZE BIODEGRADOWALNE
BeschreibungDOSTAWA JEDNORAZOWYCH TALERZY BIODEGRADOWALNYCH
Optionen
Beschreibung der OptionenZapisy dotyczące prawa opcji zostały zawarte w SWZ i projekcie umowy (zał. nr 1 do SWZ). Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP. 1. W ramach prawa opcji Zamawiający jest uprawniony do zamówienia dodatkowego asortymentu określonego w pkt. 3 niniejszego rozdziału, do wysokości maksymalnie 100% wartości wynagrodzenia Wykonawcy przysługującego za zamówienie z zakresu podstawowego. 2. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 3. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub skorzystania w zakresie ograniczonym, Wykonawcy nie będą przysługiwać żadne roszczenia odszkodowawcze. Realizacja prawa opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego. 4. Ceny jednostkowe dla zakresu opcji są takie same jak ceny jednostkowe poszczególnych pozycji dla zamówienia podstawowego, zgodnie z ofertą Wykonawcy. 5. Realizacja prawa opcji nastąpi w takich samych cenach jednostkowych i na warunkach jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. 6. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o uruchomieniu prawa opcji do 15.11.2026 r.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – KUBKI BIODEGRADOWALNE
BeschreibungDOSTAWA JEDNORAZOWYCH KUBKÓW BIODEGRADOWALNYCH
Haupteinstufung (cpv): 39222120 Einwegtassen
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – TALERZE BIODEGRADOWALNE
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 – KUBKI BIODEGRADOWALNE