2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brněnská síť veřejných nabíjecích stanic – etapa nákup NAB AC – 2026 – II
Beschreibung: Zadavatel hodlá vybudovat na území města Brna síť veřejných dobíjecích stanic pro elektromobily. Zadavatel touto veřejnou zakázkou zadává dodávku stanic. Zadavatel zajistí provedení potřebných stavebních úprav pro osazení stanice. Předmětem veřejné zakázky Výstavba sítě běžných dobíjecích stanic pro elektromobily ve městě Brně – „Brněnská síť veřejných nabíjecích stanic – etapa nákup NAB AC – 2026 – II“ je nákup dobíjecích stanic pro elektromobily s dobíjecím bodem AC 22kW dle specifikovaných parametrů dle zadávací dokumentace. Jedná se o dobíjecí stanice v provedení sloupek i wallbox vybavené dvěma dobíjecími body, nebo jedním dobíjecím bodem. Dobíjecí stanice se dvěma dobíjecími body musí umožňovat současné (paralelní) nabíjení dvou elektromobilů při současném zachování deklarovaných výkonů na jednotlivých výstupech AC. Dobíjecí stanice musí umožnit dynamické nastavení nabíjecího výkonu výstupního výkonu na hodnoty nižší, než jsou jmenovité parametry stanice (dynamic load management) za účelem řízení výkonu dle provozního stavu nebo za účelem dodržení maximálního dostupného příkonu odběrného místa stanice v lokalitě. Technické parametry nabízených stanice musí být v souladu s tabulkami „Technická specifikace“ (celkem 5 tabulek, které jsou též přílohami č. 1. – 5. rámcové dohody). Zadavatel upozorňuje, že splnění podmínek podle tabulek „Technická specifikace“ slouží k prokázání technické kvalifikace podle § 79 odst. 2 písm. k) zákona (viz Kvalifikační dokumentace) a současně k prokázání splnění předmětu zadávané veřejné zakázky. Vybraným dodavatelem se může stát pouze ten účastník zadávacího řízení, který splní podmínky účasti v zadávacím řízení vč. podmínek předmětu zadávané veřejné zakázky. Zadavatel provozuje síť dobíjecích stanic připojených do back-endu systému společnosti Chargee eMobility, a.s. Všechny nově nakupované dobíjecí stanice budou připojeny do stejného back-end systému . S ohledem na tuto skutečnost musí nově nakupované dobíjecí stanice splňovat podmínky pro připojení do tohoto back-endového systému, tedy musí splňovat podmínku připojitelnosti a korektního provozování v back-end systému, což musí každý účastník zadávacího řízení prokázat v rámci nabídky – viz podmínky stanovené v tabulkách „Technická specifikace“ (soubor 04 zadávací dokumentace). Pro účely splnění uvedené podmínky zadavatel sděluje: 1) Dodavatel musí v nabídce doložit Potvrzení od společnosti Chargee eMobility, a.s., že každý typ dodavatelem nabízené dobíjecí stanice je připojitelný a provozovatelný v back-end systému Chargee eMobility, a.s. 2) K tomu účelu je součástí zadávací dokumentace (viz soubor 09) dokument, v němž jsou uvedeny minimální požadavky na to, aby dobíjecí stanice mohla být testována a následně po úspěšném výsledku testování, aby mohlo být vydáno Potvrzení. 3) Zadavatel dále sděluje, že cena za testování 1 typu dobíjecí stanice je stanovena společností Chargee eMobility, a.s. na cca 100.000 Kč bez DPH. Zadavatel o výši ceny za testování nerozhoduje. Nedílnou součástí dodávky dobíjecích stanic je doprava, montáž, zprovoznění dobíjecích stanic, ověření jejich funkčnosti, dokladová část dle zadávací dokumentace a záruční servis po celou dobu záruční lhůty. Dodávka dobíjecích stanic pro elektromobily nezahrnuje práce související s přípravou místa pro umístění dobíjecí stanice (tj. zejména přívod elektřiny, základ pro dobíjecí stanice atd.). PŘEDPOKLÁDANÝ MINIMÁLNÍ POČET JEDNOTLIVÝCH TYPŮ STANIC 1) Dobíjecí sloupek se 2 zásuvkami typ 2 (Mennekes) – DS sloupek 2z - 170 ks 2) Dobíjecí sloupek se 2 kroucenými kabely typ 2 (Mennekes), délka kabelu min. 4 metry – DS sloupek 2k - 160 ks 3) Wallbox se 2 kroucenými kabely typ2 (Mennekes), délka kabelu min. 4 metry – DS wallbox 2k - 50 ks 4) Wallbox se 2 zásuvkami typ 2 (Mennekes) - DS wallbox 2z - 25 ks 5) Wallbox s 1 zásuvkou typ 2 (Mennekes) – DS wallbox 1z - 35 ks Zakázka je spolufinancována z Operačního programu Doprava v rámci programu Podpora infrastruktury pro alternativní paliva – Instalace veřejných dobíjecích stanic pro projekty - „Brněnská síť veřejných nabíjecích stanic“; registrační číslo: CZ.04.03.01/09/23_012/0000146, „Brněnská síť veřejných nabíjecích stanic – 2. etapa“ registrační číslo: CZ.04.03.01/09/23_012/0000159, Brněnská síť veřejných nabíjecích stanic_3.etapa, reg. č. CZ.04.03.01/09/24_032/0000275 a Brněnská síť veřejných nabíjecích stanic_4.etapa, reg. č. CZ.04.03.01/09/25_040/0000337.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1